Masz jakieś pytania? kontakt@cyklamenka.pl

O mnie

Nazywam się Monika i moją pasją jest złotnictwo. Biżuteria towarzyszyła mi od najmłodszych lat – uwielbiałam przeglądać szkatułki mamy, babć czy ciotek w poszukiwaniu skarbów. Jako nastolatka zainteresowałam się tworzeniem biżuterii z koralików, sznurków czy rzemieni, co ewoluowało w chęć zajmowania się bardziej szlachetnymi materiałami. Dlatego też podjęłam studia na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie – kierunek Metalurgia ze specjalizacją Metale Szlachetne w Przemyśle i Jubilerstwie.  Zwieńczeniem mojej nauki jest stworzony przeze mnie złoty pierścionek z akwamarynem i diamentami, który możecie zobaczyć tutaj – był on tematem mojej pracy magisterskiej, wyrażającej moje zamiłowanie do stylu Art – Deco (więcej o tym stylu możecie przeczytać tutaj). W międzyczasie przez ponad rok uczyłam się rzemiosła w pracowni złotniczej pod okiem wspaniałych, utalentowanych specjalistów. Złotnictwo stało się moją pasją, a dziś jestem na etapie budowania własnej marki i nie widzę siebie w innym miejscu niż pracownia jubilerska.

A Cyklamenka? To nazwa pochodząca od cyklamenu – kwiatu, który dostałam dawno temu na urodziny. Podarowanie cyklamena jest symbolem wyrażenia głębokich uczuć i początku poważnego związku. Wymyślając ten nick do swojego maila nie przypuszczałam wtedy, że będzie mi służył do tak poważnych rzeczy. 

Zapraszam Cię do współtworzenia Cyklamenki – bo to nie tylko moja, ale też Twoja historia. Cieszę się, że pośrednio mogę uczestniczyć w najpiękniejszych dla Ciebie chwilach.

Skontaktuj się ze mną i zamów biżuterię z Twoich marzeń