Masz jakieś pytania? kontakt@cyklamenka.pl

Jak zamówić

Szukasz biżuterii dopasowanej do Ciebie? Zapraszam do złożenia zamówienia specjalnego – stworzę projekt biżuterii odpowiadając na Twoje indywidualne potrzeby. Każdy wyrób jest od podstaw tworzony ręcznie, zgodnie z dawną sztuką złotnictwa – więcej na temat tworzenia biżuterii dowiesz się klikając tutaj.

Umów się ze mną na spotkanie, podczas którego omówimy szczegóły współpracy lub skontaktuj się telefonicznie albo przez formularz. Określ swoje oczekiwania:

Krok 1: Styl i budżet

Postaraj się przedstawić mi swój gust oraz upodobania
przyszłego właściciela biżuterii. Możesz opisać motywy,
które Cię inspirują lub wysłać zdjęcie innego produktu.
Poinformuj mnie również o planowanym budżecie.

Krok 2: Materiał

Wybierz materiał z jakiego ma być wykonana biżuteria – tradycyjne żółte złoto, nowoczesny design z białym złotem, czy też retro kolor różowego złota. Wszystkie wyroby są tworzone z próby złota 585, co potwierdza znak nadany przez urząd probierczy. Możliwe jest również użycie srebra próby 925, szczególnie polecane przy dużych projektach. Więcej na temat prób złota i srebra, kliknij tutaj.

Krok 3: Kamienie

Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety – ale nie tylko one. Powiedz mi, jakie są Twoje ulubione kolory, a dobierzemy odpowiedni kamień – czyste brylanty, nietypowe kolorowe diamenty czy też wyraziste szmaragdy, rubiny i szafiry. Koniecznie zapoznaj się z ofertami standardowych, ale i nietypowych kamieni, kliknij tutaj.

Krok 4: Wycena

Po uzgodnieniu szczegółów, poczekaj na odpowiedź zwrotną informującą o czasie realizacji i ostatecznej wycenie – najczęściej nastąpi ona w tym samym dniu roboczym. Staram się, by proces wyceny przebiegał sprawnie, ale wiąże się on z poszukiwaniem odpowiednich kamieni i ustaleniem ceny kruszcu, dlatego może się przedłużyć do następnego dnia roboczego.

Krok 5: Realizacja

Po akceptacji ceny i wpłaceniu ustalonej zaliczki następuje etap realizacji. Ustalenia mailowe stają się umową wiążącą, a w przypadku rozmowy telefonicznej zostaniesz powiadomiony o warunkach umowy wiadomością tekstową. Pamiętaj, że zamówienia indywidualne nie podlegają zwrotowi – jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, zachęcam do kontaktu ze mną. Dołożę wszelkich starań, by biżuteria od Cyklamenki była dopasowana do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się ze mną i zamów biżuterię z Twoich marzeń